Etiketler: Ucuz DC dijital milliohm metre aralığı 2 ohm düşük direnç test ohmmetre dört hattı ölçüm, Yüksek Kalite DC dijital milliohm metre aralığı 2 ohm düşük direnç test ohmmetre dört hattı ölçüm, Çin Klima Parçaları Tedarikçiler.

₺152.79
  • Stokta var
  • a997


  • Tipi: Klima Parçaları


DIY DC metre küçük direnci ölçüm cihazı ölçüm aralığı 2000 metre bebek 48 yuan sadece atıfta olduğunu, aşağıdaki örnekte dahil değil pil ve Kelvin testi klip vb. eğer yeterli zaman var, komple bir bebek tanıttı görmek öneririz.
48 yuan aşağıdaki ürünler anlamına gelir Milliohm metre, bir terminal, 2PXH hattı, 4PXH hattı terminali (ca. 20 cm).
vakaların çoğu stok bulunmaktadır, hiçbir envanter varsa 1 gün teslim geciktirmek için. LCR testi klip Kelvin testi klip girmek için aşağıdaki linke tıklayınız 20 Avrupa aralık çözünürlük 10 milliohm DC dijital milliohm header girmek için aşağıdaki linke tıklayınız bu hiçbir Avrupa header 7107IC oranı ölçüm yöntemi olduğunu, deney birçok kez aracılığıyla düşük sıcaklık sürüklenme direnç direnci seçin standart ve ilgili bileşenleri DIY, malların tesliminden önce kalibre edilmiş. tabii siz de kendimi okul tarafından lityum pil çalışabilir. kullanılabilir mikro akım örnekleme direnci Motor bobin direnci trafo bobin direnci MOS tüp iletim direnci anahtarı temas direnci USB veri hattı direnci, veri hattı yararları belirleyebilirsiniz. size yanlısı, bu dizi için header raflar için ultra yüksek fiyat elektronik üreticileri olmuştur, ev aletleri tamir endüstrisi, araştırma enstitüleri ve diğer kullanıcıları tanıma. biz de doğruluğunu ve istikrarı artırmak için elimizden geleni, iyi bir iş yapmak satış öncesi ve satış sonrası hizmet! başlık için bazı elektronik tabanlı (en az dört tel bir anlamak istiyorum satın ölçüm prensibi ve öğrencilerin pratik yeteneği, bu dükkan satıyor başlık ve ilgili aksesuarları kendini bağlantısı gereklidir ve kaynak, diğer insanlar satın izin için iyi değildir, temelde birine sormak için bir sorun olacak daha fazla veya daha az satın. eğer bir DIYER, ben bu kaynak ve bağlamak istiyorum size bir sorun değildir! eğer kendiniz yapabilirsiniz olduğundan şüpheleniyorsanız, dikkatle düşünün lütfen. yeterli değil anlamak şekilde değil, kullanmak olmaz, yanlış seçim aralığı ve diğer anlaşmazlıkları, bir atık değerli zaman. artık dükkan adına yardımcı olmayacaktır kaynak Kelvin klip, kaynak üzerinde kalite sorun neden olmayacak şekilde, ben tercih ediyorum koymak için daha fazla zaman içine hizmet, ama aynı zamanda harcamak istemiyorsanız işlenmesini üzerinde anlaşmazlık. temel parametre: 1, ölçüm aralığı: 2000mΩ 2, doğruluk: ± (0.5% okuma + 3 kelime) bu en muhafazakar değer olmalıdır, bu gerçek daha iyi olmalı 3, en yüksek çözünürlük: 1mΩ 4, ölçme akım: 80mA hakkında (akım direncini ölçülen aracılığıyla) 5, çalışma gerilimi: 3.4 V-4.4 V (lityum pil güç kaynağı için özel tasarım) 6, ekran: maksimum ekran 1999, sol ilk 1 gösterir, ultra aralığı dedi 7, çalışma ortamı: 0-40 C (çünkü koşulsuz tahmini numarası için bu veri testi), ≤ bağıl nem 80%. header hassas güvencesi için Iyi ve istikrarlı bir ortamda, kalibrasyon döngüsü uzatmak büyük etkisi vardır ve nispeten kapalı kutu paketi için bir tavsiye edilir. 8, genel boyut: 5135 metre kabuk, 79*42*32mm, açılış yükleyin: 76*39mm


  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler